Maliarske práce

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

Celkový vzhľad vášho domova a aj to, ako sa budete v priestore cítiť, je do určitej miery závislé aj od prevedenia stierky a nadväzujúcich maliarskych prác. Tieto práce zahŕňajú interiérové a exteriérové úpravy farbou. Aby boli tieto maliarske práce vykonané čo najlepšie, je potrebné, aby ich realizovali skúsení maliari. Ide o povrchovú úpravu, ktorá dotvorí celý vzhľad interiéru, ale aj exteriéru. V rámci maliarskych prác realizujeme maľovanie izieb, nátery v interiéri, nátery okien, dverí a zárubní či radiátorov a eurookien.

Farby, ktoré si môžete vybrať do svojho rodinného domu, sú v podstate neobmedzené. Na výber je tiež množstvo materiálov. Pri týchto činnostiach je dôležitá precíznosť a dokonalá príprava, vďaka ktorým je možné dosiahnuť všetky predstavy.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Bungalow 30

Rodinný dom so 4 obytnými miestnosťami, garážou a krbom v obývacej izbe spadajúci do energetickej triedy A1. Svojou veľkosťou sa tento bungalov…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1873

Jednoduchý a praktický bungalov, ktorý spĺňa nároky na pohodlné bývanie štvorčlennej rodiny. Projekt domu má kompaktný pôdorys s minimálnou…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.