Betonárske práce

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

Betonárske práce sa skladajú so širokého množstva činností, ktoré je lepšie vždy nechať na odborníkoch. Už len samotný materiál je potrebné zabezpečiť podľa parametrov projektu statiky. Ak je potrebné, používa sa tiež pumpa na betón. Betonárske práce sa používajú pre základové konštrukcie a podkladové betóny vrátane armovacích prác, prievlakov, prekladov či vencov a stropných dosiek.

Medzi ďalšie betonárske práce patria debniace práce pre podkladové betóny, stropné dosky a schodiská. Pri betonárskych prácach je dobré myslieť na kvalitný betónový poter. Vďaka tomu zabezpečíme, aby bolo vykurovanie stavby pripravené na podlahové kúrenie. Takéto betónové potery sú masívne a vďaka a vďaka tomu majú tiež zvýšený akustický útlm, sú odolné voči vode a vlhkosti. Betónové potery majú neobmedzenú životnosť.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Bungalov 1087

Menší prízemný dom s 3 obytnými miestnosťami a praktickou dispozíciou určený pre 3 člennú domácnosť. Projekt je vhodný hlavne na menšie a úzke…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1172

Nízkoenergetický rodinný dom strednej veľkostnej so 4 izbami, ktorý je určený pre 4 člennú rodinu. Projekt je vhodný hlavne do nízkej zástavby.…

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.