Elektroinštalácie

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

Elektroinštalácie sú sumárom rôznych elektronických zariadení, ktoré ovládajú elektrický prúd. Ich hlavnou úlohou nie je nič iné, než prenášať elektrickú energiu alebo dáta slaboprúdových signálov. V dome sa pre výraz elektroinštalácia používa aj rozvodná sieť.

Okrem osvetlenia patria k elektroinštaláciám aj zásuvky, vypínače a tiež riadené vykurovanie, tieniaca technika a ďalšie časti. Rozvody zahŕňajú tiež počítačovú sieť či anténové rozvody. Veľmi dôležitý je v prípade elektroinštalácie aj jej výber. Môžete si vybrať buď klasickú alebo modernú inteligentnú. Každá z nich má svoje výhody a nevýhody. V prípade klasickej si vyberte viacero produktov – okrem svetiel a zásuviek aj samostatný systém na riadenie vykurovania. Ideálne si vybrať komplexné riešenie pre celý dom.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Bungalov 1873

Jednoduchý a praktický bungalov, ktorý spĺňa nároky na pohodlné bývanie štvorčlennej rodiny. Projekt domu má kompaktný pôdorys s minimálnou…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalow 168

Rodinný dom strednej veľkostnej kategórie, ktorý svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny. Výstavba je vhodná…

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.