Cementové potery

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

Cementové potery je vhodné umiestniť pod všetky finálne podlahy, ako aj do priestorov, ako sú, napríklad, garáže alebo vlhké prevádzky. Podlahové potery sú nevyhnutnou súčasťou väčšiny podlahových skladieb, a práve cementové potery bývajú vhodnou možnosťou. Je potrebné, aby spĺňali mnohé požiadavky, ako sú rovinnosť, pevnosť, tvrdosť a odolnosť. Práve tieto vlastnosti cementové potery majú.

Cementové potery sa vyrábajú z cementu, piesku alebo štrku a kameninovej frakcie a vody. Do cementového poteru sa môžu pridávať aj rôzne prímesy, vďaka čomu sa menia jeho vlastnosti, ako je doba tuhnutia či spracovateľnosť. Jeho pevnosť predovšetkým určuje to, kde môže byť použitý. Cementový poter je možné použiť ako finálnu vrstvu v garážach, na terasách či v pivniciach. Jeho výhodou je ľahká výroba, vysoká odolnosť voči vlhkosti a odolnosť voči požiaru.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Bungalov 1083

Prízemný rodinný dom s bezbariérovým prístupom, so štvorcovým pôdorysom, ktorý je určený pre 4 člennú rodinu. Rýchla výstavba vďaka jednoduchému…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Optimal 1838

Atraktívny 5 izbový rodinný dom s veľkými izbami a šatníkom na poschodí. Jednoduchý kompaktný tvar a krátke inštalačné rozvody sú zárukou úspornej…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.