Murárske práce

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

Murárske práce sa nemusia nevyhnutne pýtať iba stavby nového domu, pretože sú potrebné aj pri akejkoľvek rekonštrukcii či nadstavbe. Tak ako v prípade iných činností je najvhodnejšie, ak ich realizuje odborník. Medzi tieto práce najčastejšie patrí realizácia obkladov, dlažieb a ďalšie práce.

V prípade potreby pre vás vedia murári tiež zabezpečiť omietkovanie či stierkovanie. Murované časti sú dôležitým základom celého domu a je dôležité im venovať dostatočnú pozornosť. Sú to zároveň jedny z najviac využívaných služieb, čo sa týka stavby domu. Murované časti musia splniť kvalitatívne podmienky a zaručiť vytvorenie zdravej klímy v celom bytovom priestore. Vyberte si murárske práce, a to či plánujete výstavbu rodinného domu, kompletnú rekonštrukciu bytu alebo len jednoduchú zmenu dispozičného riešenia vašej domácnosti.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Bungalov 1873

Jednoduchý a praktický bungalov, ktorý spĺňa nároky na pohodlné bývanie štvorčlennej rodiny. Projekt domu má kompaktný pôdorys s minimálnou…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1087

Menší prízemný dom s 3 obytnými miestnosťami a praktickou dispozíciou určený pre 3 člennú domácnosť. Projekt je vhodný hlavne na menšie a úzke…

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.