Obklady a dlažby

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

Obklady a dlažba patria k dôležitým interiérovým vybaveniam, ktoré dotvárajú celkový dojem vášho domu či bytu. Je na vás, aký obklad alebo dlažbu si vyberiete. Možnosti sú dnes veľmi široké. Je dôležité, aby vám však ladila k celkovému zariadeniu a štýlu vášho domova, ktorý ste si zvolili. Obklad či dlažba sa dajú prakticky umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti, pričom najčastejšie sa táto varianta vyberá do kúpeľne či kuchyne, kým do obytných miestností sa častejšie vyberajú podlahy. Avšak výber je v konečnom dôsledku na vás.

Každé umiestnenie podláh či obkladov treba starostlivo pripraviť a odborne nainštalovať, aby vám vydržala čo najdlhšie. V prípade výberu je vždy lepšie nevybrať si ten najlacnejší materiál, pretože kvalitný vám vydrží oveľa dlhšie a bude odolnejší.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Bungalov 1079

Prízemný rodinný dom, ktorý je svojou dispozíciou určený pre 4 člennú rodinu. Bungalov sa vyznačuje presvetleným hlavným obytným priestorom,…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1873

Jednoduchý a praktický bungalov, ktorý spĺňa nároky na pohodlné bývanie štvorčlennej rodiny. Projekt domu má kompaktný pôdorys s minimálnou…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.