Pokládka podláh

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

V prípade, že máte vo svojom novom dome či byte už takmer všetko hotové, skôr či neskôr sa budete tiež rozhodovať o tom, akú podlahu si zvolíte. Kým niektorí upredňostňujú dlažbu, podlaha má svoje nesmierne výhody, pre ktoré ju mnohí milujú. Do každej miestnosti je vhodné zvoliť si odolnejšiu podlahu, pretože si v prvom rade treba uvedomiť, že túto podlahu budete denne využívať. Ak sa na nej, napríklad, hrajú deti, môže dôjsť rýchlo ku jej zničeniu. Ak si však vyberiete kvalitnú a peknú podlahu, vydrží vám veľa rokov. Materiály si môžete voliť s ohľadom na miestnosť. Každá má určité výhody, a podobne, ako je to v prípade podláh, pred pokládkou treba povrch dobre pripraviť.

Nezabúdajte, že základom pokládky je vždy, aby bola miestnosť úplne prázdna. Niekedy je potrebné vykonať aj určité testy tak, aby bola jej realizácia čo najlepšia. Ak sa však obrátite na profesionálov, bude vyriešená bez akýchkoľvek problémov.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Bungalov 1173

Nízkoenergetický rodinný dom strednej veľkostnej kategórie určený pre 4 člennú rodinu. Projekt je vhodný hlavne do nízkej zástavby. Bungalov…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalow 168

Rodinný dom strednej veľkostnej kategórie, ktorý svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny. Výstavba je vhodná…

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.