Rekonštrukcie

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

Rekonštrukcia znamená obnovenie stavby. Tento pojem sa používa predovšetkým pre opravu objektu, a to, napríklad, v prípade, keď sa rekonštruuje dom. Zahŕňa rôzne činnosti, pretože sa môže počas neho obnovovať fasáda, strecha či vymieňať okná alebo elektroinštalačné rozvody, modernizovať interiér, a podobne. Základom rekonštrukcie je prinavrátiť danému miestu jeho vzhľad alebo ho inak zveľadiť.

Pri rekonštrukcii môže ísť o čiastočnú alebo kompletnú rekonštrukciu. Treba počítať s tým, že vám určitým spôsobom zasiahne do života a bude chvíľu trvať, ale o to lepší výsledok dosiahnete. Do rekonštrukcie sa určite oplatí investovať, pretože vďaka nej prinavrátite miestu hodnotu.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Bungalow 168

Rodinný dom strednej veľkostnej kategórie, ktorý svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 člennej rodiny. Výstavba je vhodná…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1087

Menší prízemný dom s 3 obytnými miestnosťami a praktickou dispozíciou určený pre 3 člennú domácnosť. Projekt je vhodný hlavne na menšie a úzke…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.