Rekonštrukcie

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

Rekonštrukcia znamená obnovenie stavby. Tento pojem sa používa predovšetkým pre opravu objektu, a to, napríklad, v prípade, keď sa rekonštruuje dom. Zahŕňa rôzne činnosti, pretože sa môže počas neho obnovovať fasáda, strecha či vymieňať okná alebo elektroinštalačné rozvody, modernizovať interiér, a podobne. Základom rekonštrukcie je prinavrátiť danému miestu jeho vzhľad alebo ho inak zveľadiť.

Pri rekonštrukcii môže ísť o čiastočnú alebo kompletnú rekonštrukciu. Treba počítať s tým, že vám určitým spôsobom zasiahne do života a bude chvíľu trvať, ale o to lepší výsledok dosiahnete. Do rekonštrukcie sa určite oplatí investovať, pretože vďaka nej prinavrátite miestu hodnotu.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Arkada 6

Zaujímavý murovaný rodinný dom väčšej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami, garážou a plochou strechou. Tento moderný rodinný dom…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1873

Jednoduchý a praktický bungalov, ktorý spĺňa nároky na pohodlné bývanie štvorčlennej rodiny. Projekt domu má kompaktný pôdorys s minimálnou…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.