Terénne úpravy

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

Exteriér vášho nového rodinného domu je rovnako dôležitý ako jeho interiér. Práve preto by mali mať terénne úpravy v procese výstavby svoje miesto. Patria sem dokončovacie práce v exteriéri, vrátane vybudovania oplotenia, prístupového chodníka až ku vchodovým dverám, ale prípadne tiež bazéna či altánku vhodného napríklad na grilovanie s rodinou alebo priateľmi.

V tomto okamihu je dôležité zamyslieť sa nad záhradou a trávnikom. Fantázii sa medze nekladú, hoci by mali terénne práce v prvom rade rešpektovať prírodný charakter stavebného pozemku. Je totiž veľký rozdiel, či sa pozemok nachádza na rovine alebo ide o lokalitu svahovitú.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Bungalov 1083

Prízemný rodinný dom s bezbariérovým prístupom, so štvorcovým pôdorysom, ktorý je určený pre 4 člennú rodinu. Rýchla výstavba vďaka jednoduchému…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalow 30

Rodinný dom so 4 obytnými miestnosťami, garážou a krbom v obývacej izbe spadajúci do energetickej triedy A1. Svojou veľkosťou sa tento bungalov…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.