Vodoinštalácie

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

V prípade vodoinštalácie ide o kompletnú montáž vodovodných, tepelných a kanalizačných rozvodov, a to či už v novostavbe, dome alebo byte. K týmto činnostiam patrí aj montáž tepelného a vykurovacieho zariadenia. Ide o veľmi chúľostivé montáže, ktoré majú v prípade zlej inštalácie sklon ku kazeniu, preto sa treba zamerať na to, aby boli inštalované odborníkmi. Tieto práce začínajú napojením kanalizačného zariadenia, septiku alebo domácej čističky odpadových vôd.

Najčastejšie sa tieto práce realizujú pri výstavbách nových domov, ale tiež pri rekonštrukciách a prestavbách domov alebo kúpeľňových jadier, prípadne výmeny starých vodovodných potrubí či rozvodov. Súčasťou týchto prác sú aj rôzne revízne prehliadky či zabezpečenie osvedčení.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Vila 1853

Jednopodlažný rodinný dom, ktorý zachytáva trendy v súčasnej architektúre. Projekt je svojou dispozíciou určený pre 4 člennú domácnosť. Zaujímavo…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Optimal 1838

Atraktívny 5 izbový rodinný dom s veľkými izbami a šatníkom na poschodí. Jednoduchý kompaktný tvar a krátke inštalačné rozvody sú zárukou úspornej…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.