Zámočnícke práce

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

Pri výstavbách domov sú nevyhnutné aj zámočnícke práce, medzi ktoré patrí najmä výmena zámkov či výroba nových kľúčov. Zámočnícke práce taktiež zahŕňajú skladanie materiálu do celkov a zostáv. Toto skladanie a kompletizácia prebieha podľa určitej dokumentácie a až potom sa jednotlivé časti zvárajú.

Samozrejme, nejde len o samotné vytváranie kľúčov, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Je to komplexná a technická práca, ktorá pozostáva aj z výroby brán či zložitých zámkov. Ak potrebujete akékoľvek kovovýrobky a ďalšie produkty, práve zámočník je ten človek, ktorý je schopný vám pomôcť. Pri týchto prácach sa používajú zložité materiály, ktoré sú náročné na spracovanie a treba im venovať veľkú odbornosť.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Optimal 1838

Atraktívny 5 izbový rodinný dom s veľkými izbami a šatníkom na poschodí. Jednoduchý kompaktný tvar a krátke inštalačné rozvody sú zárukou úspornej…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Vila 1853

Jednopodlažný rodinný dom, ktorý zachytáva trendy v súčasnej architektúre. Projekt je svojou dispozíciou určený pre 4 člennú domácnosť. Zaujímavo…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.