Zateplenie fasády

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

Zateplenie fasády je čoraz beznejšou súčasťou takmer každej výstavby domu. Izolačné materiály, ktorých je veľa druhov, sa môžu aplikovať priamo na novostavbu, ale tiež aj na sanáciu starších rodinných domov. Je to však pomerne rozsiahly stavebný úkon, do ktorého sa rozhodne oplatí investovať, aj keď je to pomerne veľká investícia. Na začiatku je hlavne potrebné myslieť na faktory, ktoré potom zaručia správne a funkčné zateplenie domu. Takto sa vám náklady o niekoľko rokov vrátia. Pritom je úplne najlepšie realizovať zateplenie fasády s odborníkmi, ktorí ho vykonajú tak, ako má byť.

Najdôležitejším benefitom tejto činnosti je zníženie tepelných strát, a to predovšetkým v zime, ale tiež ochrana pred kumuláciou tepla počas leta. Vďaka zatepleniu môžete v konečnom dôsledku ušetriť až do 60 % poplatkov za energiu. Najtypickejšími materiálmi sú polystyrén alebo minerálna vlna a tie sú aj najúčinnejšie po izolačnej stránke.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Bungalow 30

Rodinný dom so 4 obytnými miestnosťami, garážou a krbom v obývacej izbe spadajúci do energetickej triedy A1. Svojou veľkosťou sa tento bungalov…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Arkada 6

Zaujímavý murovaný rodinný dom väčšej veľkostnej kategórie so 4 obytnými miestnosťami, garážou a plochou strechou. Tento moderný rodinný dom…

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.