Stavebný dozor

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

Viete, čo je to stavebný dozor? Možno ste sa s ním už stretli v súvislosti s väčšími stavebnými projektami ako je rodinný dom, ale vedzte, že je veľmi dôležitý aj pri realizáciách menšieho rozsahu. Jedná sa o odborný dohľad nad stavbou. Hlavnou činnosťou dozoru je dohliadať na spôsob a postup realizácie stavby tak, aby projekt napredoval podľa schválenej projektovej dokumentácie a tiež preto, aby sa zabezpečila bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci.

Dôležitým dokumentom je stavebný denník, vďaka ktorému je dozor informovaný o všetkých činnostiach, ktoré sa na stavbe realizujú. Ak neviete, aké úkony dodržiavať, aby boli všetky práce v súlade s právnymi predpismi, odborný stavebný dozor vám v tejto oblasti nápomocný.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Bungalov 1079

Prízemný rodinný dom, ktorý je svojou dispozíciou určený pre 4 člennú rodinu. Bungalov sa vyznačuje presvetleným hlavným obytným priestorom,…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1172

Nízkoenergetický rodinný dom strednej veľkostnej so 4 izbami, ktorý je určený pre 4 člennú rodinu. Projekt je vhodný hlavne do nízkej zástavby.…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.