Výstavba podlaží

Stavebné práce a rekonštrukcie

Popis služby

Pred betonážou a výstavbou podlaží je potrebné skontrolovať umiestnenie prestupov prípojok kanalizácie, vody a elektriny cez základovú dosku. V prípade, že by bola poloha, alebo ich umiestnenie nesprávne, mohlo by to spôsobiť problémy pri realizácií vnútorných rozvodov. Ak sme v predchádzajúcom kroku vytvorili základovú dosku bez akýchkoľvek výškových rozdielov, a to hlavne v rohoch stavby, je to základný predpoklad na to, aby boli správne osadené obvodové steny. Výstavba podlaží zahŕňa aj zatepľovanie domu už od samotného dna až po obvody stavieb.

V tejto fáze, ako aj vo všetkých ďalších etapách realizácie, prihliadame aj na stanovený rozpočet. Je dôležité, aby bolo čerpanie financií rovnomerne rozvrhnuté na celú stavbu.

Kde realizujeme

Stavebné práce realizujeme v okresoch Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen a Žiar nad Hronom. Ku klientom však pristujeme individuálne, a preto nás neváhajte kontaktovať aj v prípade, že sa vaša stavba nachádza v iných lokalitách.

Potrebujete odbornú konzultáciu? Radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Rodinný dom Bungalov 1872

Moderný atypický bungalov s obytným poschodím, ktorý disponuje obytným priestorom so zvýšeným stropom a presvetlenými strešnými oknami.

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Bungalov 1087

Menší prízemný dom s 3 obytnými miestnosťami a praktickou dispozíciou určený pre 3 člennú domácnosť. Projekt je vhodný hlavne na menšie a úzke…

Zobraziť projekt domu

Rodinný dom Optimal 1838

Atraktívny 5 izbový rodinný dom s veľkými izbami a šatníkom na poschodí. Jednoduchý kompaktný tvar a krátke inštalačné rozvody sú zárukou úspornej…

Zobraziť projekt domu

Naše webové stránky fungujú správne aj vďaka cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia informujeme na stránke Pravidlá používania Cookies.